Liečiť sa, má právo každý sám.

Akášická kronika

 

Niekedy se jej hovorí takisto aj kniha života, kozmický Duch, univerzálny Duch, kolektívne nevedomie, kolektívne podvedomie a záznamy duše. V Akášickej kronike sme všetci jednotou, celkom.

Akáša je slovo pochádzajúce z sanskrtu znamenajúce „duch“ alebo „éter“.

Akášická kronika je záznam všetkých činov, myšlienok i slov. Sú tu uchované všetky ľudské skúsenosti, všetko, čo se kedy udialo. Dalo by sa povedať, že Akášická kronika je niečo ako kolektívne alebo kozmické vedomie, ale nieje to úplne presné. Nejde o skutočné knihy alebo zvitky, i keď ich takto veľa ľudí vidí, akonáhle sa do nich idú pozreť. V skutočnosti sa tu však jedná o energetické vibrácie, ktoré sa prekladajú do symbolov, obrazov, tvarov a rečí, ktorým náš Duch rozumie. Každý člověk si môže prečítať svoje vlastné záznamy. Pokiaľ však chceme nahlliadnuť i do záznamov iných osôb, môžeme takto konať len so zvolením dotyčnej osoby a získávame ich prostredníctvom spojenia s jeho Vyšším Ja.

 

Je mnoho spôsobov a ciest, ako sa do Akašickej kroniky dostať. Niektorí ľudia sa odoberú do podvedomého stavu, aby mohli svoje alebo záznamy iných osob prečítať, tak ako napr. americký mystik Edgar Cayce. Cayce svoje čítanie činil behom spánku alebo v tranzu. Využíval tiež pomoc istého ducha, anglického lekára, ktorý Edgarovi Cayce pomáhal u vetšiny jeho dobre známych „liečebných prostriedkov“. Teraz Vám vymenujem daľšie možnosti, ako možno získať individuálny prístup k záznamom:

  • meditácia
  • kreatívna vizualizácia
  • prežitok snov
  • regresia do minulých životov

Akášická kronika naozaj existuje, preto sa možno o naše individuálne cesty v tejto dimenzionálnej skutočnosti vzájomne podeliť. Čítanie v Akášickej kronike nám dodá užitočné informácie, aby sme mohli viesť lepší, šťastnejší a plnohodnotnejší život, dodá vedenie, ktoré potrebujeme pri spracovávání problémov, príležitostí, ktoré potrebujeme pre rast, smer svojej cesty, kreativitu a radosť, prináša mier a pochopenie súčasných nemocí, utrpenia a starostí, dává šancu pochopiť a riešit ťažké zmeny v tvojom živote a problémy, na ktoré možna nedávame príliš veľký dôraz. Tieto informácie možu takisto zlepšiť ak osobný, tak i duchovný vývoj.

Akonáhle sa dostanete k záznamom, uvidíte zpočiatku veci, ktoré by mali byť zpracované ako úplne prvé, lebo sú „akútne“, najdôležitejšie. Po obdržaní informácií by sme si mali nechať čas na ich usadenie a integráciu.

 

Predpoklad pre zasvetenie:  minimálne Majster/Učiteľ Usui Reiki

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

 

Cena: 50 €

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode