Liečiť sa, má právo každý sám.

Ama Deus

                         

Ama Deus bol zverejnený Albertom Aguasom, brazílskym liečiteľom a lekárom z našich kultúrnych kruhov. Žil medzi indiánmi Guaranmi, aby zaistil lekársku starostlivosť, čo je trošku irónia, pretože podľa poňatia Guaranou nie je lekárska starostlivosť potrebná, pretože choroby neexistujú.

Je to silný šamanský liečebný systém, ktorý napomáha duchovnému vývoju. Láska Boha Tupã slúži ku spojeniu s vesmírom a k predávaniu energie. Symboly sú použiteľné rôznym spôsobom, i keď majú špecifické významy. Vizualizujú sa tretím okom. Energia je predávaná  tretím okom a prikladaním rúk.

Systém spočíva na toku energie, ktorý vzniká zo spojenia medzi človekom, Bohom Tupã a Matkou prírodou. Inými slovami na otvorenie dverí k priamemu spojeniu s prírodou, napr. stromami, zvieratami, kameňmi, rastlinami, vetrom atď. 

Ama Deus je liečebný systém, ktorý je používaný indiánmi Guaranmi už 6000 rokov. Môže byť použitý k: ošetreniu fyzického, duchovného a emocionálneho tela nášho, ostatných, zvierat, rastlín atď., v súčasnosti aj na diaľku; pri pomoci umierajúcim v tom zmysle, aby umierajúci pochopil, že smrť je novým začiatkom.

Novorodeným pomáha prispôsobiť sa životu na Zemi. Ama Deus predáva duchovné informácie v snoch, umožňuje cestovanie do minulých životov, očisťovať priestory od negatívnych foriem informáciií a prístup do akášickej kroniky.

Zasvätenie má 2 úrovne (pajé a šaman), odstup je min. týždeň.

Predpoklad pre zasvetenie:  minimálne Majster/Učiteľ Usui Reiki

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

 

Cena: 50€

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode