Liečiť sa, má právo každý sám.

Amara

                        

Amara je meno Bohyne dávnej civilizácie Lemúrie.  Pomocou energie a symbolov, obsiahnutých v skriptách sa môžete spojiť s touto bohyňou,  morskými drakmi, energiami mágie a ďalšími bytosťami a energiami, ktoré stoja určite za to. Amara nie je energia Reiki, aj keď sa za líniu Reiki pokladá. Je určená k duchovnému rastu.

Je to učenie, ktoré nám otvára našu schopnosť poznať sám seba. Naučí ťa vnímať prúd energie vo všetkých telách a odkrýva nám potenciál, ktorý je v nás.

Spája vedomie s podvedomím a vyťahuje talent a  schopnosti človeka na povrch, s poznaním skutočných pocitov a skúseností, ktoré sme už získali. 

Jadro amary je vedomie, a preto by nemalo byť považované len za tok energie. Pohyb vedomia vyvoláva energiu.  Energia nás dovedie k jadru, čo hovorí samo za seba, pretože pracuje na čistej úrovni vedomia.

Amara je vhodná pre ľudí, ktorí sa citia oslovení týmto zvláštnym aspektom. Amara nepredstavuje žiadnu rýchlu opravu pri fyzických alebo psychických deformáciách. Takisto nepredstavuje rýchlejšiu cestu k „osvieteniu“. Amara jednoducho ponúka cestu do vášho Ja. Je to krása, s ktorou sa oplatí spojiť. Vnímam ju ako nádhernú podstatu svojho Ja.

 

Predpoklad pre zasvetenie:  minimálne Majster/Učiteľ Usui Reiki

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

Cena: 33€

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode