Liečiť sa, má právo každý sám.

Bohyňa Dana

                   

 

 

 

 

Je to jedna z najpradávnejších keltských bohýň , pričom jej uctievanie siaha, až do predkeltských časov Írska, kedy bola uctievaná ako bohyňa Matka Stvoriteľka . Dana je neobyčajne mocná a kúzelná. Môže vám pomôcť s zhmotňováním, alchýmiou a Božskou mágiou. Môže vás taktiež uviesť do kráľovstva elementárních bytostí, predovšetkým do ríše škriatkov.   

 

Učí nás kráľovskej dôstojnosti, sebachápaniu, sebaúcte.

 

Dana  nám pripomína:

 

málo sa venujete naladeniu na ideje vesmíru, hľadajte a snažte sa pochopiť seba samých, vaše Ja, oslobodené od hier podivností programov zeme, strach, ktorý Vás ničí, krása, ktorá vás myje, blahobyt, o ktorom snívate, nesplnené túžby, ktoré Vás blokujú, ctíte seba samých? Ctíte svoj priestor? Ctíte svoje srdce? Vašu podstatu? Viete odkiaľ pochádza Vaša bolesť? Viete kto skutočne ste? Ty sám/sama? Je tvoj prejav skutočne tvojím prejavom? Alebo len návykom, zvykom, vychádzajúcich zo starých presvedčení? Odráža tvoj život práve tebe?

 

Hľadáte a nachádzate tvorivosť? Prosperitu?

 

Z môjho pohľadu ide o nádhernú energiu, ktorá nás učí rozumieť samému sebe. Jej podstata tkvie v princípe, priblížiť sa k sebe, k svojemu skutočnu.

 

Predpoklad pre zasvetenie:  minimálne Majster/Učiteľ Usui Reiki

 

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

 

Cena: 45€

 

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode