Liečiť sa, má právo každý sám.

Gold reiki

                         

Gold Reiki je jemná energia, ktorá sa dá považovať za rozšírený systém Kundalini Reiki.

Gold Reiki premení strach a tmu v svetlo a radosť. Je veľmi vhodná k rozpusteniu strachu a blokád. Zlaté (gold) svetlo je najsilnejšie svetlo transformujúce sa vo fyzickom tele.

Zasvetením do Gold Reiki vznikne silné spojenie so Zlatým lúčom, ktorý je známy svojou čistiacou silou. Najprv začne pôsobiť na vašu prvú až tretiu čakru, kde začne čistit roky uložené a nazbierané bolestné vzpomienky a dizharmonie.

Zvýši a posilní sa Váš energetický systém, bude Vám umožnené ďaleko efektívnejšie liečenie. Odstraníte svoje blokády, Váš energetický stav sa zosilní, vyčistí a rozšírite si úroveň vedomia. Prúd „zlatého svetla“ sa rozšíri  a celkovo vyplní Vás a celú  Vašu auru.

Gold Reiki iniciuje k produkci a rezonanci tak čistú energiu, s ktorou budete pracovať. Zvýši osobnú vibráciu a rozsah liečenia vo fyzickom tele.

Gold Reiki je rozvinutejšia, pokročilejšia a zjemňujúca forma Kundalini Reiki. Obsahuje energie Nanebovzatého Majstra Kuthuma.

 

I. stupeň - prvý vibračný stupeň zlatého svetla, harmonizuje predovšetkým oblasť solar-plexusu.

II. stupeň - zosiluje túto zlatú vibráciu a súčasne sú posilované a prečisťované aj Reiki-kanály.

III. stupeň - Majster/učiteľ - tu je ešte ďalej (až na maximum) zosílený zlatý svetelný lúč, naučíte sa, ako toto zasvetenie predávať ďalej.

 

Podmienka pre zasvetenie do Gold Reiki je Majster-Učiteľ  Kundalini Reiki (Kundalini Reiki 3. stupeň). Po Majstrovskom stupni Kundalini máte dve varianty na výber, ak môžete pokračovat - zosilnenie Kundalini Reiki vo forme Boosterov 1- 3,  alebo pripojením ďalších energií v podobe Gold Reiki.

Nevylučujú sa ani obe tieto cesty, spústa ľudí volí obe varianty, dokončí celú liniu Kundalini až do Boosterov 3 a potom si rozšíri svoje možnosti o Gold Reiki, tím možu plnohodnotne využívať celý tento systém.

Učivo ku Gold Reiki nieje nijak obsiahle, manuál obsahuje popis, ak s touto energiou pracovať. Sila a hodnota tejto línie je v jej energii. Táto línia nepracuje so symbolmi, preto je veľmi ľahké túto energiu používať.

 

Absolvujete 3 zasvetenia po dohode, manuál na email.

Cena: 40€

 

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode