Liečiť sa, má právo každý sám.

Imara Reiki

            

Táto forma Reiki uvidela svetlo sveta prostredníctvom  formy Channelingu. Barton Wendel so svojím bratom Geoffrey mali to šťastie, že sa to podarilo práve im.Vyvinuli z tejto energie systém, ktorý nazvali Imara Reiki. Meno „Imara“ znamená vlastne „viacej“, preto „viacej Reiki - Imara Reiki“

Pokiaľ si raz zasvätený do Imary Reiki, je extréme jednoduché ju používať.  Nemá totiž žiadne symboly a jej aktivácia je závislá len na vyslovení jednej jedinej mantry, ktorá sa predáva a aktivuje pri zasvätení.

Vibruje na vyšších energetických úrovniach, než väčšina ostatných bežných Reiki energií. Veľa terapeutov a praktikujúcich tento systém tvrdí, že Imara je číslo 5 na stupnici sily.

Niektorí opísali Imaru Reiki tak, že je oveľa obsiahlejšia, čo sa týka vibrácií, než akákoľvek iná energia používaná k liečeniu, s ktorou pracovali. Vyvoláva iné pocity a ako taká. Imara používa iné jednoduchšie spôsoby. Špecializuje sa na spracovanie karmických záležitostí. Jogíni hovoria, že karmu varia, no Imara Reiki karmu spaľuje. Pracuje výborne na potlačených stránkach osobnosti, ale i traumy. Vie vyliečiť oblasti života, ktoré pracujú len na podvedomej úrovni, ale napriek tomu Vás negatívne ovplyvňujú. Imara používa veľmi jednoduchú oveľa intenzívnejšiu metódu liečenia na diaľku. Pri práci s Imarou sa veľmi často stáva, že sa človek dostane do spojenia s duchovnými svetmi, alebo začne vnímať silné vízie z duchovného sveta.

Energia Imara sa aktivuje mantrov, ktorá je vysoko vibračná, kde privedie a aktivuje tak liečebný proces, ktorý posilní liečené osoby k väčšiemu porozumeniu a použitiu univerzálneho života/sily pre liečenia vedomia. Je to cesta ak pre predávajúceho, tak pre klienta k sprístupňovaniu a integrovaniu vyšších frekvencií hojivých síl, uvedomenia a duchovného nahliadnutia. Táto mantra je aktívny univerzálny kľúč, ktorý jemne a ľahko rozpúšťa bolesť nazbieraných v citových, duševných a fyzických telách.

Pri dlhšej a hlbšej práci s touto energiou ste navyše schopný si v rukách vytvoriť tzv. energetický vír, ktorý môže prejsť vo vietor až hurikán, tornádo. Táto praktika vyžaduje istý cvik, ale uvítate ju najmenej pri potrebe ošetriť ťažké blokády apod.

                                                    

Podmienka pre zasvetenie:

Musíte byť minimálne Majster-Učiteľ  Usui Reiki, alebo iného systému, ako: Kundalini reiki, Karuna-Ki, shamballa1024...

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

 

Cena: 50€

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode