Liečiť sa, má právo každý sám.

Karuna-Ki

Všetky systémi Karuny začali svoju históriu prácou K. Milnerovej v r. 1991. Využila symboly so Seichim, Sai Baba reiki a pretransformovala ju do Tera Mai Reiki. Systém Karuna Ki je spojený s menom Vincenta P. Amadora; Karuna reiki™  s menom William Randa a Tera Mai Reiki so menom Kathleen Milner.

 

Karuna reiki™  si zaregistroval ako svoju obchodnú značku Wiliam Rand z dôvodu, aby boli zachované významy symbolov a zasvecovacej techniky v tomto systéme. Tím je zaručená originalita, takže registrovaný Majstri predávajú systém všade rovnako. Karuna Ki používá rovnaké symboly ako Karuna reiki™ a Tera Mai™, s odlišnými technikami harmonizácie.

 

Karuna Ki je teda volný systém, kde si každý Majster môže doplňovať ďalšie techniky, terapie apod. Zdôraznené sú tri významy energia – láska, spravedlnosť a súcit. Naša vôľa je slobodná a máme vždy možnosť sa slobodne rozhodnúť a tak zmeniť spôsob, ako vidíme svet a žijeme v ňom.

 

Efektivita liečivých energií  Karuny je daná systémom zasvetenia. Pri predávaní energie dotykom alebo na diaľku sa výsledok dostavuje omnoho rýchlejšie a je silnejší, lebo ide o naladenie na vysoké frekvencie energií.

 

Karuna Ki predstavuje silné a vysoké ladenie energie, s novými možnosťami a technikami práce. Jednotlivé mantry Karuny majú svoj špecifický význam, čo sa prejavuje ich špecifickým pôsobením - do minulých životov, vyliečenie príčiny problémov, rozpoustenie negatívnych vzorov v podvedomí, negatívnych energií a blokov, liečenie a harmonizácia vzťahov atd.

 

Karuna Ki svojími špecifickými symbolmi doplňuje Usui Reiki a liečenie je ihned zamerané na hlbšiu úroveň, tým je silnejšia a rýchlejšia. Preto je veľmi vhodná ako dalšie pokračovánie po Usui Reiki 3.stupňa. Stáváte se kvalitnými Majstrami Reiki. Ľudia, ktorí vidia energie hovoria, že Usui Reiki je do tela vpustená, zatiaľ čo Karuna Ki sa mení v rukách na laser a celé telo ešte obaľuje.

 

Poskytovateľ Reiki, ktorý má k dispozícii rôzne druhy Reiki s rôznymi symbolmi, môže pôsobiť flexibilnejšie a liečiť často rýchlejšie a s lepšími výsledkami. Mohli by sme to porovnať s pracovníkom, ktorý musí opraviť elektronické diaľkovo ovládané vykurovanie v dome. Ak má len jeden skrutkovač, kladivo a kliešte, môže niečo opraviť. Pokiaľ si však prinesie ešte so sebou počítač na diagnostiku, meracie prístroje prípadne špecifickú meraciu sadu može závadu odstrániť oveľa rýchlejšie, kvalitnejšie a presnejšie.

Mnohí vidia výhodu v tom, že majú k dispozícii viacej druhov Reiki.

 

Karuna Ki - Majster

Zasvetenie do všetkých symbolov Karuny, zosilnenie sily Reiki.

hlboké liečenie, i na skrytých problémoch, liečenie traum z minulosti a minulých životov, na príčinách problémoch — rozpustenie negatívnych vzorov v podvedomí, ochrana pred psychyckými útokmi, vedenie ku Svetlu, obnovenie prirodzenej rovnováhy — vývoj dobrých návykov, posilnenie prirodzenej lásky, obnovenie rovnováhy, spojenie so spirituálnymi bytosťami — liečenie nižších čakier, pomoc pri sústredenosti, očista, harmonizácia čakrového systému a tvorivosť vyššieho vedomia, spojenie Ja, otvorenie mysli, zlepšenie komunikácie, spojenie skrze osvietenie — liečenie, uskutočnenie cieľov, videnie priorít, harmonie — liečenie závislostí, oslobodenie, liečenie reality, posilovanie cieľov, liečenie Zeme, harmonizácia živlov — dôvera v život, liečenie nespavosti, strachov, dosiahnutie najlepších výsledkov, zvyšovanie jasnovidnosti

 

Predpoklad pre zasvetenie:  minimálne Usui Reiki 3. stupeň (Majster). Najskôr 6 týždňov po zasvetení do Majster Usui Reiki

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

Cena: 40€

 

Karuna Ki – Majster / Učiteľ

Zasvetenie do všetkých symbolov Karuny, zosilnenie sily Reiki. Predanie zasvecovacej techniky.

Predpoklad pre zasvetenie:  minimálne Usui Reiki 4. stupeň (Majster/Učiteľ). Najskôr 6 týždňov po zasvetení do Majster/Učiteľ Usui Reiki a týžden po zasvetení do Karuna Ki - Majster

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

Cena: 60€

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode