Liečiť sa, má právo každý sám.

Luz Mortare

                                                               

V preklade Luz Mortare znamená "smrtiace svetlo". Nejedná sa o systém práce s energiou, ale o systém vyladenia na vedomie veľmi staré, pochádzajúce z úrovní, do ktorých sa za normálnych okolností človek vôbec nedostane. Tento systém bol venovaný Ivete Woodovej v Januári roku 2007 bytosťou, ktorej meno nie je možné vysloviť, pri exorcistickej a magickej práci. 

Luz Mortare nám pomáha učiť sa pozitívne myslieť tak, aby sme nepriťahovali temné sily, do istej miery takisto ochrániť a odstrániť post-traumatický šok po napadnutí temnými silami či po posedlosti.

 Systém Luz Mortare neudržuje žiadnu líniu. Existujú praktici a predávajúci. V Luz Mortare neexistuje titul Majster! Pre používanie Luz Mortare niesu potrebné akékoľvek predispozície. Nemusíte byť ani Majster Reiki ani praktik čohokoľvek. Jedná sa o vedomie, ktoré dokáže uniesť každý organizmus. Pri vyladení na vedomie Luz Mortare môžete prežívať podobné symptomy, ako pri zasvätení do rôznych energií. Jedná  sa o rozvibrovanie energie, ktorá už v organizmu je, a otvorenie komunikačného kanálu s bytosťou, ktorá stojí za Luz Mortare. Skrz tento kanál môže takisto prúdiť nielen vedomie tejto bytosti, ktoré učí každého praktika, či predávajúceho myslieť inak, ale v prípade potreby odstránenie temných sil z tela, mysli alebo aury človeka i energie, ktorá pomôže naštartovať prirodzené obranné mechanizmy každého človeka, ale takisto vytvoriť neprijateľné prostredie pre akékoľvek temné sily včetne démonov. Luz Mortare takisto vie vytvoriť bezpečnú pascu pre extrahovaných démonov a prepraviť ich na miesto ich určenia.

Vedomie a energie Luz Mortare má svoje vlastné pravidlá, ktoré si ani praktik ani predávajúci nemôže prispôsobiť svojim potrebám. Toto vedomie zle znáša akékoľvek donucovacie prostriedky, fanatizmus a podobné obmedzené chovanie, ktoré vedie k nachytávaniu temných energií a priťahuje temné sily. Vedomie takisto pomáha ľuďom, ktorí podobnému chovaniu prepadajú. Učí ich (niekedy i trochu nárazovými skúsenosťami a skúškami) nepoužívať takéto chovanie. Často i tým, že všetci jednoducho toto chovanie vidia, rozoznávajú a jednoducho sa od takéhoto človeka sťahujú preč, aby si svoje postoje uvedomil.

Výhodou Luz Mortare je, že akákoľvek snaha predávajúceho obmedziť tok prirodzených energií človeka sa neobíde bez tvrdého trestu, ktorý predstavuje vyvolanie temných síl na obranu tohto vedomia a človeka, ktorého predávajúci takto obmedzil. Takýto predávajúci môže mať pocit, že život ide veselo ďalej, no  začnú sa mu diať nepekné veci. Jak sa ľudovo hovorí „Na každú sviňu sa varí voda.“ A Luz Mortare v takom prípade pridáva plyn pod kotlom.

Luz Mortare obsahuje najväčší paradox svetla. Obsahuje svetlo i tmu. Tma predstavuje naše najhlbšie úrovne, kde Svetlo predstavuje to, čo sa z tmy(našich hlbín) manifestuje v našich životoch. Tma obsahuje svetlo, ktoré nie je naše oko schopné zachytiť. Je to tmavé svetlo, na ktoré naše oči nie sú prispôsobené, a preto v ňom nič nevidíme. Svetlu, ak ho poznáme, sú naše oči prispôsobené, preto sa za denného svetla dobre orientujeme vo svojom priestore.

Luz Mortare takisto dokáže vytvoriť plášť neviditeľnosti.

LUZ MORTARE NIE JE REIKI, NIKDY TO REIKI NEBOLO A NIKDY NEBUDE! JE TO VEDOMIE NIE ENERGIA! 

 

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

Cena: 60€

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode