Liečiť sa, má právo každý sám.

New Usui Reiki


NEW USUI REIKI je ďalšia z nových energií, ktoré channeloval dánsky meditační učiteľ Ole Gabrielsen (autor Kundalini Reiki, Gold Reiki, Tachyon reiki, FSH, FSL, Ethereal Crystals a ďalších línií). Túto novú (a zároveň i oveľa silnejšiu) Reiki mu formou channelingu predal sám Dr. Mikao Usui.


New Usui Reiki pracuje bez symbolov a má (na rozdiel od klasickej Usui Reiki) veľkú silu! Je rozdelená do 3 stupňov - a hneď od prvého stupňa je možné energiu posielať na diaľku. Nemusíte čakať až na druhý stupeň Reiki. Pracuje sa s ňou len s úmyslom a myšlienkou. Ide o vysokovibračnú energiu, ktorá v 3. stupni vystúpi až na úroveň vibrácie 5. dimenzie. Toto sa však deje postupne, preto zasvätený nemôže dostať viac energie, len toľko, koľko sám unesie. 

Existuje celkom 12 stupňov tejto energie. Skoro všetky energie majú 12 stupňov (tzv. dvanástková sústava vo vesmíre). V tomto systéme sa zasväcuje do prvých troch stupňov (teda až do úrovne 5. dimenzie), ale pokiaľ ste už na vyššom stupni duchovného vývoja, môžete vo svojích meditáciách ísť až ku zdroju a požiadať Vyššie Ja o sprístupnenie ďalších stupňov New Usui Reiki. Ak budete na to z hľadiska duchovného rastu pripravený, nanebovzatí Majstri Vás do nich zasvätia. 

Pokiaľ sa pre túto energiu rozhodnete, je potrebné absolvovať všetky tri stupne. Ide celkom o 
tri zasvätenia na diaľku, medzi nimi býva rozostup 7 - 10 dní (podle hladiny Vašich osobných vibrácií).

Predpoklad pre zasvätenie:  minimálne Majster/Učiteľ Usui Reiki.

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email.

Cena: 40€

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode