Liečiť sa, má právo každý sám.

Ra-Sheeba

   


Ra-Sheeba je energia, ktorá je niekoľkokrát silneia než Usui Reiki a nedá sa vlastne ani poriadne opísať, pretože sa musí prež. Je to energia božstiev egyptského panteonu: Boha Slnka Ra, bohyne Isis aj božstiev, majstrov tzv. Veľkého Centrálneho Slnka, mistrov Ra-Sheeby a dračích sprievodcov. Ra Sheeba (vyslovuj „ra šíba“) je veľmi silnou časťou Univerzálnej liečivej energie. 

„RA“ znamená „zdroj“ z centra Veľkého Centrálneho Slnka

„SHEEBA“ je energie sexuálna, tvorivá, radostná, vyjadrenie lásky, ženská časť tohto lúča 

Univerzálna liečivá energia, ktorá nás privádza priamo ku zdroji „Sheeba“ ukazuje cestu k „Ra“. Len skrz „Sheebu“ sa môžeme dostať k „Ra“ a nájsť našu skutočnú cestu Domov.

 

Po zasvätení do Ra-Sheeby sa menia kompletne všetky farby aury na zlatú, bielu a svetlo zelenú. Zvyšujú sa liečiteľské schopnosti zasvätenca zvýšením vibrácií vo všetkých telách, mení sa DNA a elektromagnetizmus systému, pôsobí priamo na čakry, zvyšujú sa spirituálne schopnosti zasvätenca. Učí nás láske a prepojuje nás so zdrojom lásky v našom vnútri. Láska nám pomáha v pokroku a pohybu vpred na všetkých úrovniach.

 

Ra-Sheeba pracuje so symbolmi, ktoré pôsobia napr. na liečenie biologického systému, čakier, tela i ducha, k najdení polarity psychiky, zjednotenie mužských a ženských aspektov. Zasvätenie zmení Vaše vibrácie, zmení farby Vašej duše a otvorí cestu láske, aby mohla prúdiť skrz Vaše bytie. Akonáhle ste pripravený na zasvätenie Ra Sheeba, bude Vás táto energia veľmi priťahovať. Väčšinou ide o tích, ktorí majú silné spojenie s minulými životmi v Egypte.

                     

 

Ra-Sheeba-1. stupeň
Zvyšuje Vaše osobní vibrácie, zväčšenie svetla vo Vašej DNA., stávate sa „žiaričom“ svetla, máte rozšírené pole Vašej energie, to Vám pomáha s väčšími pozitívnymi účinkami pre seba samých a všetko okolo Vás. (s kým prídete do kontaktu nastáva tzv.“bunková výmena“, pretože energia miluje prenos) Obdržíte užívateľský manuál včetne predania 12 symbolov)

Zasvätenie absolvujete po dohode, manuál na email.

Cena: 40

 

Ra Sheeba – 2. stupeň Majster/Učiteľ
Predanie ďalších 11 symbolov, rôzne techniky, rituál zasvätenia. Zasvätením sa mení Vaše energia na kryštalickú vibráciu a štruktúru, šírite viacej a viacej svetla, Vaše schopnosti expandujú, zvýši sa intuícia, je posilnené Vaše spojenie so Zdrojom, cítite viacej radosti, šťastia a lásky. V odstupe medzi zasvätením od 1. stupňa môžete sledovať čistenie v podobe „citovej detoxikácie“, kde prepustíte všetko, čo nepotrebujete. Počas zasvätenia môžete prežiť spojenie s Vyšším vedomím, bytosťami Univerza či vidieť minulé Egyptské životy. Často je vidieť alebo cítiť kobry a drakov, ktoré pomáhajú usmerňovať Majstrovské energie Ra-Sheeba.

Zasvätenie absolvujete po dohode, manuál na email.

 

Cena: 60€

Predpoklad pre zasvätenie:  minimálne Majster/Učiteľ Usui Reiki a Karuna-Ki. Ide o obrovskú intenzitu a silu Ra-Sheeby, ktorú môžu zniesť práve len tí, ktorí majú Majstrovské vibrácie. Veľa Majstrov po zasvätení pociťuje zreteľné čistenie a zmeny.

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode