Liečiť sa, má právo každý sám.

Shamballa 1024

Shamballa1024 je multidimenzionálny energetický liečebný systém, ktorý sa používa na harmonizáciu duše, mysle a tela. Hlavným účinkom aktivácie a iniciácie Shambally1024 je osobný rozvoj cez LÁSKU k sebe a k všetkým. Naladenie na energiu Shambally1024 nám pomáha lepšie prežívať život TU a TERAZ a spája nás so svetelným mestom Shamballa a s kolektívnym vedomím Nanebovzatých majstrov. Zároveň Shamballa1024 pracuje s energiou Mahatma (Božské Ja). Shamballa1024 pomáha udržovať vyššie vibrácie jedincov i planéty Zeme. Otvorením sa energie Shambally1024 zvýšime liečivú energiu lásky, ktorá sa cez nás dostáva do celého sveta. Stávame sa súčasťou riešenia svetového mieru a prosperity. Pri Shamballe1024 sa nepoužívajú pozície rúk ako pri energii Reiki. Kdekoľvek na tele priložíme ruky, energia si nájde miesto, kde je potrebná. Systém liečenia Shamballou sa vyučuje ako komplexný systém liečenia v štyroch leveloch:

Systém obsahuje 1024 symbolov, ktoré sú rozdelené do štyroch stupňov po 256 symboloch a sú predávané telepaticky.Prvé dva stupne sú spoločné a obsahujú 512 symbolov. Štvrtý stupeň je stupňom majstrovským. Niektorí liečitelia, ktorí majú zvláštnu úlohu, môžu dostať ešte ďalších 512 zvieracích symbolov.

V prvom stupni Shambally1024 sa vyučuje liečenie prikladaním rúk (liečenie samého seba, ostatných ľudí, rastlín, Zeme a zvierat). Proces liečenia trvá asi 5 minút. Pri práci budete intuitívne cítiť, kde máte položiť ruky. Dokonca aj keď sa vám nepodarilo nájsť „správne“ miesto, energia sa transportuje, tam, kde je potrebná.

Druhý stupeň Vás naučí liečenie na diaľku, posielaním psychickej energie. Týmto spôsobom možno liečiť na diaľku ľudí, zvieratá a ozdravovať situácie.

Tretí stupeň pridáva viac symbolov, je silnejší ako stupeň II a umožňuje naladenie do prvého stupňa Shambally1024.

Štvrtý stupeň (Majstrovský) ste schopný učiť a nalaďovať ostatných do energie Shambally1024. Zobrazia sa všetky symboly Shambally1024. Sú umiestnené priamo do Vašej aury a odhaľujú sa pri práci s klientom.

Predpoklad pre zasvätenie: Majster Usui Reiki. Väčšinou zasväcujem všetky 4 stupne naraz.

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email. 

 

Cena: 25€ / za 1 stupeň.

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode