Liečiť sa, má právo každý sám.

Zasvätenie Boha RA

Zasvätenie Boha Slnka Ra je Majstrovská nadstavba Ra-Sheeby. Táto línia je určená prevažne pre tých Majstrov, ktorí si sami chcú dvíhať svoje osobné vibrácie. Ide o „pokračovanie“ Ra-Sheeby, kde je potrebné mať túto energiu v sebe integrovanú a mať dostatočnú prax.

Doporučuje sa pokračovať najskôr 6 mesiacov po zasvätení do Ra-Sheeby, žiadateľ by už mal mať najmenej jedného žiaka Majstra/Učiteľa Ra-Sheeby.

Boh Slnka RA patrí k najvýznamnejším egyptským Bohom. Často sa s jeho menom ešte vyskytuje názov „Boh Slnka“, pretože on riadil východy a západy Slnka. Vo svojej lodi lietal po oblohe, pri východu slnka sa ukazoval na oblohe, prekročil nebo a stretával sa s podsvetím, so silami tmy, kde zvíťazil nad Apepom a ako víťaz dal žiaru na oblohe a Slnko tak mohlo ďalej žiariť. Slnko je počiatok bytia, preto je Ra označovaný ako „otec Bohov“. Najčastejšie je ukazovaný so symbolom Slnka na hlave, muž so sokolou hlavou, prípadne sokol.

Budete zasvätení energiami Boha Slnka Ra, obdržíte ďalšie Majstrovské symboly a naučíte sa vytvárať Dračí hlas. Zasvätenie Boha Ra je súčasne Majstrovským stupňom, budete môcť túto energii predávať ďalej.

Predpoklad pre zasvätenie: Majster/Učiteľ Ra-Sheeba

Kurz absolvujete po dohode, manuál na email. 

 

Cena: 90€ 

© 2010 Ing. Roman Pavlikovský

Tvorba webu zdarmaWebnode